ETS 2 1.32 Açık Beta Güncellemesi İndirilebilir Durumda!

2 605

Herkese merhaba, Euro Truck Simulator 2′de kişisel dorse sahipliği ve Almanya haritasının yeniden düzenlendiği ets 2 1.32 açık beta güncellemesi 10 Ağustos 2018 tarihi itibarı ile artık indirebilir durumda. Açık betayı indirmek için Steam > Euro Truck Simulator 2 Sağ Tıklayın > Özellikler > Betalar > public_beta 1.32 seçeneğine tıklayarak 1.32 açık beta güncellemesini indirebilirsiniz. Peki 1.32 güncellemesi tam olarak detayları nedir? İşte SCS’nin blogunda paylaştığı yazı;

Euro Truck Simulator 2 güncelleme 1.32 açık artık indirebilir durumda. Bu betada bildirilen sorunlardan sonra ATS için açık betayı başlatacağız.

Önemli: Oyunun önemli değişikliklerinin kapsamı ve ölçeği nedeniyle, mümkün olduğunca çok geri bildirim almak için, bu açık betayı geliştirme süresince her zamankinden daha erken ets 2 fan topluluğu ile paylaşıyoruz. Üzerinde çalıştığımız küçük bilinen sorunlar hala var ve orada gizlenmiş daha büyük hatalar olabilir, umarım keşfetmemize yardımcı olursunuz. Eğer kararsız ve cilasız beta ile risk ve muhtemelen hayal kırıklığı sizin için buna değer olduğunu düşünüyorsanız, test yorgun olsun durumunda 1.31 sürümüne geri dönmek için oyuncu profilinizi yedeklemeyi unutmayın. Birçok mod nedeniyle geniş veri biçimi ve mantık değişiklikleri kırılmış olabilir. Erken açık beta mod yazarları zaten gerekli değişiklikleri yapmaya başlamak için bir şans verir, ama şu anda test etmek için, sadece işleri almak için kapalı çoğu mod geçmek gerekebilir.

Yolumdan feragat ile, son olarak, en pozitif odaklanalım. 1.31’in büyük olduğunu düşündüyseniz (yaptık), 1.32 yeni içerik yüküyle çok büyük!

İlk büyük ek Dorse sahipliğidir. Özel bir disiplinlerarası takım bir yıldan fazla bu özellik üzerinde çalıştı ve biz sonuç bizim oyunlara hoş bir ek olacağına inanıyoruz. Şimdi Dorselar hem siz hem de şirket sürücüleri tarafından satın alınabilir, ayarlanabilir, boyanabilir ve kullanılabilir. Sizi hızlı bir şekilde bulamadık! Çalışanlarınızdan biri binmek için almış olabilir – bu, sözü edilen Dorseu yalnızca kendiniz sınırlamak için kilitlemediyseniz.

Bu özellik üzerinde çalışırken, araç ekibi de atılır ve eski kutu Dorseların birkaç yeniden ve Dorse sahipliği için geri kalanını ayarladı. B-çift Dorselar oyuna yaptı – ancak bunların kullanımı sadece belirli bölgeler için sınırlıdır. Bu oyun güncellemesi, Dorse sahipliğinde son kelimemiz değil, yine de tekrar gözden geçirmemiz ve ayarlamamız gereken birkaç Dorse sınıfı daha var. Bize tamamlamak için zor iş birkaç ay sürer, ama biz bu uzun bir oyun güncelleme için beklemek izin vermedi.

Dorse sahipliği ve oyunun merkezi “masaüstü” ana menüsü aracılığıyla yeni işlevselliğe erişmek için daha fazla “simge” ekleme ihtiyacı ile, bu merkezi oyun kullanıcı arayüzü ekranını yeniden düzenlemeye karar verdik. Hiç şüphesiz üç küçük olanlar yerine ekranın sağ tarafında artık iki büyük widget olduğunu fark edeceksiniz.

UI değişiklikleri ve eklemeler orada durmadı. Dorse yönetimi için yeni ekranlar oluşturduk ve mevcut birkaç şirket yönetimi ekranı yeni özelliği ele almak için değiştirilmelidir. Biz de iken, bizim kullanıcı arayüzü kodu sRGB renk uzayda renk geçişlerini ile çalışır ve yazı netliği ve renk algısı iyileştirilmesi, yeniden kalibre etmeye karar nasıl inceledik. Bu değişikliklerin ve Dorse ayar seçeneklerinin sayısının herkesi memnun edeceğini umuyoruz.

İkinci büyük haber, ETS2 oyun dünyasının eski bölümlerinin yeniden inşa çabasının başlangıcıdır. Bize ihtiyacı olan tüm alanları gözden geçirmek için önemli zaman alacaktır, ancak ilk adım alınmıştır. Almanya’nın kuzey kesiminde yol ağı yırtılmış ve değiştirildi ve tüm Alman şehirleri bir facelift aldı. Aslında, dört Alman şehri yerle bir edildi ve sıfırdan tekrar inşa edildi.

Diğer eklemelerin ve değişikliklerin kataloğunu inceleyelim. Yeni ETS2 güncellemesi sonunda Scania 2016’yı AI trafiğine getiriyor, bunları Södertälje’deki fabrikadan kamyon bayilerine de yeni taşıyacaksınız. AI traffic’teki kamyonlar, performans nedenleriyle onları kapatma seçeneği ile Dorse kablolarına sahiptir.

Euro Truck Simulator 2 aydınlatma yeniden ayarlandı ve Amerikan kamyon Simülatöründe Gündüz/Gece döngüsü sistemi ile senkronize edildi. Yeni skyboxes geliyor ve henüz daha çevre ve hava çeşitli artırmak için, planlanmaktadır.

Programcılar, kod ve veri işleme hızı ile ilgili çeşitli değişiklikler yaptık ve bazı senaryolarda güzel çerçeve iyileştirmeleri görüyoruz. Ancak deneyiminiz değişebilir ve fark edilen fps iyileştirme veya değiştirme ile ilgili geri bildiriminizle ilgileniyoruz.

Gerçek dünyadaki bazı değişiklikleri ve olayları yansıtmaya devam ediyoruz ve Fransa’daki hız sınırı bazı yollarda 80 KPH’YE düşürüldü. Ve son olarak, küçük istek listesi öğelerinden biri-otomatik park freni artık varsayılan olarak devre dışı bırakılır; bu nedenle bu işlevi sevenler oyun içi seçenekleri tekrar açmalıdır.

Yani tüm yeni eklemeler zevk, ama lütfen unutmayın: bu sadece bir açık beta değil, istikrarlı bir kamu versiyonu – böylece hatalar, istikrarsızlık ve kinks karşılaşabilirsiniz. Güncellemenin sırf boyutu nedeniyle bu sefer her zamankinden daha fazla. Son sürümü beklemek istiyorsanız tamamen Tamam. Ancak, orada daha hızlı hareket etmemize yardımcı olmak istiyorsanız, forumumuzdaki tüm geri bildirimlerinizi ve bu bölümdeki hata raporlarınızı takdir edeceğiz.

Açık beta’ya katılmak isterseniz, bu sürümü steam’deki public_beta şubesinde bulabilirsiniz. Erişim yolu şöyledir: steam client → LİBRARY → Euro Truck Simulator 2 → Properties → Betas tab → public_beta → 1.32 public beta üzerine sağ tıklayın. Şifre gerekmez.

Değişiklikler:
Dorse sahipliği (daha fazlasını oku)
Büyük UI değişiklikleri (Ana Menü, Şirket yönetimi ekranları, Bayiler, vb.)
İş filtreleri yeniden tasarlandı
Eski dorselerden bazıları yeniden tasarlandı
Scania 2016 AI trafiğine eklendi
B-çift tip dorseler eklendi
Almanya haritası güncellendi
Aydınlatma iyileştirmeleri (ATS ile senkronizasyon)
AI kamyonlarda güç/Hava Yolları eklendi (isteğe bağlı)
Hızlandırma oluşturma
Otomatik park freni seçeneği-varsayılan olarak devre dışı bırakıldı.
Fransa’da hız sınırı bazı yollarda 80 KPH düşürüldü.

MOD UYARISI:
Tamamen yeniden tasarlanmış dorse-kargo mantığı nedeniyle (kargo verileri, Dorse verileri, ekonomi, vb). çoğu mod için yeniden düzenlenme gerekebilir.

2 Yorumlar
  1. bekir diyor

    nerden indiriliyo

    1. Admin diyor

      Merhaba, ets 2 1.32 beta güncellemesini steam üzerinden indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Merhaba, sitemize hoş geldiniz. Bizlere destek vermek için konulara yorum yazmayı unutmayınız :)
+ +